HakkımızdaANA SAYFA - Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ercas Bakır Tel Kablo Makinaları  2002 yılında Sakarya'da Kablo  makinalarınınve  Kablo Makina Yedek parçası üretiminin hemen her safhasında   kullanılan Rotor Bow, Buncher imalatı, Nikel Kontak Tüp, Nikel şerit, Aşınma Saçı İmalatı, Nikel Şeri İmalatı, Kaynak Yüzüğü, Seramik Kaplamalar, Tungsten karbür Kaplamalar, Plastik Makaralar, Soğuk ve sıcak Kaynak Makinaları,Anten kablosu Makinaları ve Ekipmanları,Seramik İplik Klavuzları, Seramik klavuzlarının sektörde kullanımına hitap etmek için  kurulmuştur.

Firmamızın kuruluşunda ve ilerleyen zamanlarda yardımlarını esirgemeyen tüm firma ve yetkililerine teşekkürü bir borç bilirim.

Firmamız ayrıca, Kablo Sektöründe kullanılan Kablo makinalarında ,Anten Kablosu Örgü makinalarında ,Tekstil  ve benzeri  birçok sektörde  kullanılmakta olan Kablo makinaları İçin  Fiber Karbon Çember (Buncher, Rotor Bow) ve  seramik yedek parçalarının üretiminde ve tedariğinde deneyimli personelimiz ile 2002 yılından beri  sektörde aktif yer almaktadır.


Ağırlıklı olarak, Rotor Bow, Buncher imalatı, Buncher ,Büküm çemberi,Nikel Kontak Tüp İmalatı, Nikel Şeri İmalatı, Kaynak Yüzüğü, Seramik Kaplamalar, Tungsten karbür Kaplamalar, Anten kablosu Makinaları ve Ekipmanları,Seramik İplik Klavuzları, Seramik klavuzlarını  üzerinde uzmanlaşan deneyimli personeli ile Ercas Bakır  Kablo ve tekstil sektörlerinde  önemli bir yer edinmeyi başardı.

Ercas Bakır Kablo Sektörü ve Tekstil   sektörünün yanında Sıcak ve Soğuk Kaynak Makinalarının  birinci elden ithalatını yapmakta olup, YÜKSEK  KALİTE  ve UYGUN FİYAT politikası uygulamaktadır.

ERCAS BAKIR sadece Türkiye'de değil Avrupa ve Asya ülkeleri dahil Temsilcilikler vererek TÜRKİYE'de üretmiş olduğu ürünleri  Dünya piyasasına satmayı  başarılı bir şekilde yaptığını kanıtlamıştır.

Ercas Bakır kendi üretici firma  olmanın avantajlarını da en verimli biçimde kullanmaktadır. Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


İlkemiz YÜKSEK  KALİTE , MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ  VE UYGUN FİYAT politikası uygulamaktır.
 
Kablo Sektörü ve Tekstil sektörüne en kaliteli ve en uygun fiyatlı ara mamul üretmeyi   ilke edinen firmamız, marka çalışmalarının temelini oluşturan, ürün geliştirme konusunda da önemli adımlar atıp sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, ürünlerini yenilemeyi ve geliştirmeyi  sürdürmektedir.
Ercas Bakır yurtiçinde ve yurtdışındaki fuarlara katılımcı olarak katılarak birçok ülkelere de üretmiş olduğu ürünleri satarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.